kúpiť vstupenku
Pieseň mojej duše
16.5.2014
18.00
Centrum Rafael, Narcisova 5, Bratislava-Ružinov
Bratislava
1369347719.jpgTento workshop je venovaný všetkým, ktorí majú vnútornú potrebu zaspievať si a hľadať cestu k sebe. Hľadanie pravdivého vyjadrenia pocitov a ich transformácia na pozitívnu tvorivú energiu je základným zdrojom života. Dielne sú otvorené pre každého - či už máte so spevom skúsenosti alebo nie. Hlbšie ponorenie  sa do seba vám otvorí možnosť práce s emóciami, ktorá vedie k autenticite a čistote prejaveného citu vo vašom hlase, vo vašom speve. Spev srdcom uvoľňuje neuveriteľnú silu, ktorá je v každom z nás. Pre Idu nie je prejavenie citov výrazom slabosti, naopak je prejavom vnútornej sily a pravdivosti. Rómske piesne, ktoré sa počas workshopu naučíte, sú pre tento druh práce ideálne. Sú krásne spontánne a univerzálne. Netreba rozumieť slovám, ich emocionálny odkaz je nesmierne silný.

Workshop je založený na unikátnej metóde a znalostiach Idy Kelarovej, ktoré získala za 30 rokov intenzívnej práce s ľuďmi a ľudským hlasom. Ida je fenomén v tejto oblasti, jej spevácke dielne pravidelne navštevujú ľudia v Čechách i západnej Európe.

Tento workshop je na Slovensku exkluzívny a koná sa len raz ročne. Súčasťou workshopu sú aj terapeutické prvky na prekonávanie prekážok a vnútorných blokov a krátke tanečné vstupy, kde sa zoznámite s rómskymi tancami a vyskúšate si temperamentný „čapáš“ pod vedením skúseného tanečníka.

Ida Kelarová, známa hudobníčka, speváčka a rómska aktivistka, študovala na Brnenskom konzervatóriu klavír a violončelo, ako speváčka a herečka účinkovala spolu so svojou sestrou Ivou Bittovou v Divadle na Provázku, v čase jeho najväčšej slávy. Za svojho najvýznamnejšieho učiteľa považuje svojho otca, ktorý bol vynikajúci hudobník. Jeho odkaz uchováva a rozvíja vo svojej práci s rómskymi deťmi v o. z. Miret a v spolupráci so skupinou Jazz Famelija.

Miesto konania:
Centrum Rafael, Narcisova 5, Bratislava-Ružinov

Termín a celkový čas:
16.5. piatok 18.00 - 21.00 , 17.5. sobota 11.00 - 18.00 , 18.5. nedeľa 10.00 - 15.00

Cena za 3 dni:
120,- EUR
Rezervácia je platná až po prevode čiastky na účet v Slovenskej sporiteľni
č.: 0010280368/0900      Poznámka: napíšte vaše meno

Ďalšie info na: http://www.kelarova.com
alebo : jarmila.vlckova@gmail.com

Prihláška na workshop s Martinom Verdonkom
Banka :
Slovenská sporiteľňa
Číslo účtu :
0010280368/
Kód banky :
0900
Variabilný symbol :
062014
Konštantný symbol :
0308
Špecifický symbol :
Meno :
Priezvisko :
Telefón :
E-mail :
Poznámky :

 Potvrdzujem, že som na horeuvedený účet zaplatil poplatok

partneri partneri partneri partneri